Kontakt

Pišite nam!

Vaši komentari i pitanja su dobro došli





    CENTRALA I OPĆI POSLOVI

    tel: 052/855-155
    fax: 052/855-099
    Email: vodovod-labin@vodovod-labin.hr

    Direktor
    Alen Golja, mag.oec.
    tel: 052/884-266
    Email: alen.golja@vodovod-labin.hr

    Voditelj za provedbu EU projekta
    Klaudio Bastijanić, dipl.ing.građ.
    mob: 098/758-973
    Email: klaudio.bastijanic@vodovod-labin.hr

    Rukovoditelj ureda uprave i pravnih poslova
    Igor Verbanac, dipl.iur.
    tel: 052/884-264
    mob: 099/2715-744
    Email: igor.verbanac@vodovod-labin.hr

    Voditeljica kontrolinga
    Helena Dagostin, univ.spec.oec.
    mob: 091/8871-335
    tel: 052 884 -269
    Email: helena.dagostin@vodovod-labin.hr

    TEHNIČKA SLUŽBA

    Tehnički direktor
    Franko Načinović, ing.politeh.
    mob: 091/445-5840
    Email: franko.nacinovic@vodovod-labin.hr

    Prijava kvarova (00:00-24:00)

    tel: 052/874-311
    mob: 091/1855-163

    PC VODOOPSKRBA

    Rukovoditelj vodoopskrbe
    Igor Poldrugovac, dipl.ing.politeh.
    mob: 099/6079-473
    Email: igor.poldrugovac@vodovod-labin.hr

    PC ODVODNJA

    Rukovoditelj odvodnje
    Mauricio Milevoj , mag,ing.mech.
    mob: 099/5267-939
    tel: 052/855-314
    Email: mauricio.milevoj@vodovod-labin.hr
    Email: odvodnja@vodovod-labin.hr

    SEKTOR FINANCIJA I RAČUNOVODSTVA

    Rukovoditeljica sektora
    Suzana Knapić dipl.oec.
    mob: 099/2715-826
    tel: 052/884 – 265
    Email: suzana.knapic@vodovod-labin.hr

    SEKTOR ODRŽAVANJA

    Rukovoditelj sektora
    Alen Jovičić, dipl.ing.proizv.
    mob: 099/227 9138
    Email: alen.jovicic@vodovod-labin.hr

    SEKTOR KVALITETE

    Rukovoditeljica sektora kvalitete
    Sara Škrgat mag.sanit.ing.
    mob: 099/2615-852
    Email:  sara.skrgat@vodovod-labin.hr

    POTROŠAČKI ODJEL

    Voditeljica odjela
    Bruna Vlašić Jakovčić, struč. spec. inf., mag. posl.ved
    tel: 052/884-275
    Email: bruna.vlasic.jakovcic@vodovod-labin.hr

    Potrošački odjel – reklamacije
    tel: 052 /884 274
    Email: potrosacki.odjel@vodovod-labin.hr

    Dojava stanja brojila: 052 884 277

    SLUŽBA NABAVE

    Rukovoditelj službe nabave
    Mihael Vale , dipl.ing.stroj.
    mob: 099/3969-816
    tel: 052/878-161
    Email: mihael.vale@vodovod-labin.hr

    Skip to content