Kontakt

Pišite nam!

Vaši komentari i pitanja su dobro došli





    CENTRALA I OPĆI POSLOVI

    tel: 052/855-155
    fax: 052/855-099
    Email: vodovod-labin@vodovod-labin.hr

    Direktor
    Alen Golja, struč.spec.oec.
    tel: 052/884-266
    Email: alen.golja@vodovod-labin.hr

    Voditelj za provedbu EU projekta
    Klaudio Bastijanić, dipl.ing.građ.
    tel: 052/884-268
    mob: 098/758-973
    Email: klaudio.bastijanic@vodovod-labin.hr

    Voditelj ureda uprave
    Igor Verbanac, dipl.iur.
    tel: 052/496-493
    mob: 099/2715-744
    Email: igor.verbanac@vodovod-labin.hr

    TEHNIČKA SLUŽBA

    tel: 052/884-262
    Email: tehnika@vodovod-labin.hr

    Tehnički rukovoditelj
    Mihael Vale, dipl.ing.stroj.
    mob: 091/3969-816
    Email: mihael.vale@vodovod-labin.hr

    Prijava kvarova (00:00-24:00)

    tel: 052/874-311
    mob: 091/1855-163

    VODOOPSKRBA

    tel: 052/878-260
    Email: vodoopskrba@vodovod-labin.hr

    Voditelj odjela vodoopskrbe
    Igor Poldrugovac, dipl.ing.politeh.
    mob: 091/6079-473
    Email: igor.poldrugovac@vodovod-labin.hr

    ODVODNJA

    tel: 052/855-314
    Email: odvodnja@vodovod-labin.hr

    Voditelj odjela odvodnje
    Nenad Pauletić, dipl.ing.stroj.
    mob: 091/2233-542
    Email: nenad.pauletic@vodovod-labin.hr

    FINANCIJSKO-RAČUNOVODSTVENA SLUŽBA

    tel: 052/884-269
    Email: financijski.rukovoditelj@vodovod-labin.hr

    Rukovoditeljica financijsko-računovodstvene službe
    Helena Dagostin, univ.spec.oec.
    mob: 091/8871-335
    Email: helena.dagostin@vodovod-labin.hr

    Potrošački odjel – reklamacije
    tel: 052/884-275
    Email: potrosacki.odjel@vodovod-labin.hr

    Prijava stanja vodomjera
    tel: 052/884-277

    SLUŽBA PRIPREME I RAZVOJA

    tel: 052/884-276
    Email: investicije@vodovod-labin.hr

    Rukovoditeljica službe pripreme i razvoja
    Elena Miletić Budanko, ing.građ.
    mob: 091/1896-827
    Email: elena.miletic.budanko@vodovod-labin.hr

    SLUŽBA ZA PROČIŠĆAVANJE I KONTROLU KVALITETE VODE

    tel: 052/884-270
    Email: laboratorij@vodovod-labin.hr

    Rukovoditeljica službe za pročišćavanje  i kontrolu kvalitete  vode
    Tina Paić, dipl.ing.bioteh.
    mob: 099/2615-852
    Email: tina.paic@vodovod-labin.hr

    OPĆE KADROVSKA SLUŽBA

    tel: 052/884-264
    E mail: pravna.sluzba@vodovod-labin.hr

    Rukovoditeljica opće kadrovske službe
    Ana Santaleza, dipl.iur.
    mob: 091/8871-334
    Email: ana.santaleza@vodovod-labin.hr

    SLUŽBA NABAVE

    tel: 052/878-161
    Email: nabava@vodovod-labin.hr

    Rukovoditelj službe nabave
    Toni Roce, mag.oec.
    mob: 098/9565-158
    Email: toni.roce@vodovod-labin.hr

    Skip to content